Ochialbastri angajeaza!

Ochialbastri.ro ofera clientilor produse exceptionale si servicii de calitate.
In acest scop va rugam sa aveti in vedere urmatoarele:

RESPONSABILITATI:

– Preluarea apelurilor telefonice & furnizare de informatii corecte & complete la solicitarea clientilor;
– Monitorizarea, actualizarea & initierea de apeluri telefonice pentru confirmarea comenzilor online;
– Inregistrare facturi clienti in programul de contabilitate ›› Pregatirea produselor pentru expediere;
– Inventariere;

CERINTELE POSTULUI (CUNOSTINTE NECESARE):

Limba engleza (scris, vorbit) nivel avansat;
Operare PC (linux) si dispozitive mobile (laptop, tableta, smartphone) nivel avansat;
Contabilitate primara;

COMPETENTE SI APTITUDINI PERSONALE:

Vorbire fluenta ›› Orientare catre client ›› Atentie la detalii;
Seriozitate & punctualitate ›› Flexibilitate in functie de program & volum de munca;

CONSTITUIE AVANTAJ
– Limba germana (scris, vorbit) avansat;
– Experienta cu produsele noastre (lentile de contact BESCON) sau produse similare;

BENEFICIILE POSTULUI:

Training ›› Perioada de proba platita ›› Contract individual de munca ›› Salariu fix;
Bonusuri periodice in functie de vanzari;
Program flexibil ›› Mediu de lucru placut.

CRITERIU OBLIGATORIU – orice aplicant(a) trebuie sa locuiasca in zona Fagarasului.

Raspunsurile la mini-interviu online trebuie sa fie compuse din propozitii sau fraze coerente, in limba romana, pe scurt.

CV-ul trebuie sa contina o poza & link catre profilul de Facebook. Asteptam CV-urile in format Word (.doc) prin formularul de mai jos:

Va rugam, nu ne contactati telefonic pentru angajare. Daca este cazul, va vom apela noi, in urma evaluarii CV-urilor.

MINI INTERVIU - Completati toate campurile si atasati CV-ul.

* indicates required field

Tipuri fisiere acceptabile: doc,docx,pdf,txt,gif,jpg,jpeg,png.
Marime maxima fisier: 1mb.

1 Comentariu

  1. iliev viorel iulian

    Publicitate gratuita si cumparaturi cu discaunt la nivel national si international.
    Cu stima Reteaua SC-NET
    Sanatate si succes in toate.

    Răspuns

Introdu Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Pin It on Pinterest